Apie mus

APIE MUS

Koncepcija

UAB “KONCEPCIJA” įkurta 2006 metais. Suburta kvalifikuota, atestuota, profesionali, didelę patirtį turinti komanda, kasdien teikia platų spektrą paslaugų, susijusių su priešgaisrinės saugos konsultavimu, gaisrinės saugos projektavimu, priešgaisriniu parametrų skaičiavimu, vertinimu, priežiūra naujai statomuose ar rekonstruojamuose objektuose visoje Lietuvoje bei užsienio šalyse.

Įsiklausome į kiekvieną mūsų klientą, jo poreikius ir profesionaliai juos įgyvendiname. Dalyvaujame statybos procese, sprendžiant įvairias priešgaisrinės saugos problemas, kai reikia atlikti objekto rekonstrukcijas, projektuoti ir priduoti objektus eksploatavimui. Projektavimo metu specialistai analizuoja projektus, teikia pasiūlymus bei sprendinius dėl jų atitikimo teisės aktų reikalavimams.

UAB "KONCEPCIJA" darbus atlieka tik kokybiškai ir laiku. Kiekvienas vartotojas mums yra vienodai svarbus ir įgyvendindami jo sumanymus siekiame maksimalių rezultatų. Kokybiškai atlikdama paslaugas, įmonė įgijo statybos įmonių, architektų pasitikėjimą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Užsimezgė tvirti ryšiai su pastoviais klientais

Įmonės siekiai:

Profesionaliai atlikti darbus, užtikrinant maksimalų saugos lygį su minimaliais resursais.

Pateisinti klientų pasitikėjimą, laiku ir kokybiškai atliekant darbus.

Nuolatos domėtis šiuolaikinio mokslo bei technikos naujovėmis ir su jais supažindinti savo klientus.